EZ
Soru Sahibi
10 Ağustos 2013 17:35

kanser

doktor bey, ben 2012 ekim 16 dan dört ay sonra adet oldum. iki ay sonra tekrar adet oldum. o gün bu gündür adet olmuyorum fekat her gün leke görüyorum. ne yapacağımı da bilmiyorum 31 yaşındayım. iki yıl öncesinde de mavi ve yeşil akıntı görmüştüm. kanser olma ihtimalim var mı altı yıl evvel iki buçuk aylık bir evliliğim oldu boşandık.psikolojik ilaçlarda kullanıyorum. bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum. teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Macit Arvas
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bir kadın doğum uzmanına başvurunuz.Alınan psikolojik ilaçlar adetinizi etkiliyebılir

30 Ağustos 2013 10:37