Os
Soru Sahibi
8 Ocak 2020 16:46

psikolojik nefes darlıgı hava aclıgı

10 yasında aniden baslamıs nefes yetmemesi seklınde baslayan ...suan 33 yasındayım goguste baskı ile kendini gostren gecmeyen nefes darlıgım sag arka kaburga altında baskı hıssı var ayrıca psikolojik midir fiziksel muayenede kalp akciger de bır sey gorunmuyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Sizi detaylı tanımadan, öykünüzü almadan “psikolojiktir” veya “psikolojik değildir” demek imkansız. Bence uzman bir psikolog desteği alın lütfen

10 Ocak 2020 09:09