KM
Soru Sahibi
30 Temmuz 2014 15:12

Protein tozu böbreklerde ağrı yapıyor

Hocam 1 aydır whey 24gr lık protein tozu kullanıyorum saü böbreğim bir ağrı oluyor bu tozu kkullanmaya devam etsem böbreklerim iflas edermi ?

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Cem Özcan
Uzm. Dr. Cem Özcan
Dahiliye - İç Hastalıkları

merhaba. aşırı protein kullanımı özellikle böbrekler açısından skıntı yaratabilir. ancak böbrek hasarı yapıp yapmadığını anlamak için kan ve idrar testi yapmak gerekir. böbrek ağrısınız kum veya böbrek taşına da bağlı olabilir. yakın zamanda bir doktora görünmenizi öneririm. geçmiş olsun

31 Temmuz 2014 13:29
Uzm. Dr. Cem Özcan
Uzm. Dr. Cem Özcan Dahiliye - İç Hastalıkları

Yazar toplam 466 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
WBC düşüklüğü Uzm. Dr. Cem Özcan
Hemoglobin yüksekliği Uzm. Dr. Cem Özcan
Hocam tomografi sonucum Uzm. Dr. Cem Özcan
Tomografi sonucu Uzm. Dr. Cem Özcan
Dahiliye - İç Hastalıkları İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Mahmut Sertpolat Dahiliye - İç Hastalıkları
Uzm. Dr. Yakup Demir Dahiliye - İç Hastalıkları
Dr. Ayşegül Aytekin Dahiliye - İç Hastalıkları
Uzm. Dr. Nevra Kundakçı Dahiliye - İç Hastalıkları
Uzm. Dr. Ali Erdem Dal Dahiliye - İç Hastalıkları
Facebook Twitter Instagram Youtube