CB
Soru Sahibi
26 Temmuz 2017 13:49

pilotaj sağlık raporu

Doktor Bey merhabalar, Pilotluk sınavlarına hazırlanıyorum fakat aklımda bir soru işareti var çünkü ünv. zamanında ve iş hayatı dönemlerinde zaman zaman psikeyatrise gittim ve onlardan destek aldım. Sebebi ise sevgilimden ayrıldığım dönemlere denk gelen üzüntü haliydi. kendimi hep kısa sürede topladım. Benim sorum bu noktada, sağlık kontrollerinde bu durum benim raporumu negatif etkiler mi? Lütfen beni bilgilendirir misiniz. selamlar

1 cevap
Cevaplar (1)

Buna DLR2 sınavınızı yapan ve sizi mülakata alan psikologlar karar vereceklerdir. İyi sınavlar, başarılar dilerim.

26 Temmuz 2017 13:56