ah
Soru Sahibi
7 Aralık 2020 09:03

Pıhtılaşma

Hoca iyi günler ben hamilelikte pıhtılaşma problemi yaşayan bir insanım iğne kullandım 2 gende heterozigot olduğum çıktı . Doğum sonrası yapılan genel kan tahlilinde pıhtılaşma oranı normal çıktı şuan korona döneminde ben coraspin kullanmalı mıyım sizce bu hastalık zaten pıhtılaşmaya yol açıyor tedbir amaçlı devamlı kullansam sakıncası olur mu ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Sinan Demircioğlu
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Kullanmanıza gerek yok. Aspirin kullanmanın en büyük sakıncası kanama riskini artırmasıdır.

7 Aralık 2020 11:48