BA
Soru Sahibi
5 Nisan 2021 23:47

Perianal fistül

Hocam merhaba 15 gün önce lazer yöntemi ile perianal fistül ameliyatı oldum. Fakat henüz dışkılama da tam olarak rahatlayamadım. Ameliyat öncesinde olduğu gibi zorlanıyorum. Bunlar normal mi yoksa nüksetme belirtisi mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun nüks 15 günde belli olmaz normal bir süreç gibi görünüyor ama işlemi yapan doktorunuza muayene olmanız gerekir

2 Mayıs 2021 12:06