öM
Soru Sahibi
20 Şubat 2017 22:05

peniste leke

Hocam merhaba iyi gunler. ben 18 yasindayim yaklasik 2 ay once penis basinda bir leke olustu. lekenin rengi normal penis derisinn bir tık koyu hali. lekede herhangi bir buyume vs yok. sinirlari belli. herhangi bir agri da yok ama dokununca hassaslasma var. yani aci denmez ama bir hassaslasma var diyebilirim. herhangi bir sorun teskil ediyor mudur? kolay gelsin.

1 cevap
Cevaplar (1)

penisteki lekenin ne olduğunu söylemek için muayene etmek gerekir. bir üroloğa görünmenizi öneririm saygılarımla

20 Şubat 2017 22:56