AE
Soru Sahibi
6 Mayıs 2020 10:10

Penisde iltahaplı sivilce

Hocam merhaba penisimde alt kısımlarda bulunan beyaz sivilce gibi şeyler var sanırım Fordyce diyorlar bildim bileli var bende.Dört gün önce birisiyle oynadım biraz sıktım bugün şişmiş iltahap kapmış gibi duruyor aivilce gibi baya şişmiş ne yapmam lazım şimdiden sağ olun.Şu an karantinadayım hastahaneye gitmem iyi olmaz yapabileceğim bir şey varmı gidditke büyüneye başladı

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Lekeleri ve yaraları görmeden bir şey önermek yanlış olur ve daha kötü olabilir.Aşağıdaki tlf numarasından randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Zekayi Kutlubay Özel Levent Polikliniği *** *** ** *** *** ** Aytar caddesi, Aydın sokak Fırat iş merkezi 1. Levent, İstanbul

6 Mayıs 2020 16:06