ya
Soru Sahibi
15 Mart 2020 14:42

Penis ucunda ağrı

Merhaba Hocam, Akşam hiçbir ağrım yoktu fakat sabah uyandım ve penisimin baş kısmının sol tarafına dokununca yada giysi değince bir batma ağrısı oluyor. Yürürkende orayı sürtücek hareket yapıncada aynı şekil ağrıyor. Kısaca penis başının sol kısmına bir dokunma olduğnda iğne batması gibi acıyor.Dokunma olmayınca yada idrar yaparken ağrı olmuyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir üroloji uzmanı tarafından değerlendirilmenizde yarar var

15 Mart 2020 15:25