UY
Soru Sahibi
16 Aralık 2020 12:18

Penis Hastalığı

Hocam penisimde kahverengi lekeler var , deri soyuluyor ve bosluklar yaraniyor , 1 tanede beyaz küçük şişlik var , ne yapmaliyim lutfen yardimci olun saygilar ..

1 cevap
Cevaplar (1)

Penisin üzerindeki bu tip oluşumlar cilt hastalıklarını ilgilendiriyor alerjik belirtiler olabilir cilde ait bir takım oluşumlar söz konusu olabilir cilt hastalıkları uzmanı gördüğünde bunları kolayca tedavi eder iyi günler geçmiş olsun

18 Aralık 2020 14:13