ym
Soru Sahibi
30 Haziran 2022 07:56

Tuvalletten Sperm Korkusu

Merhaba Hocam Ben kaygı sorunları olan bir gencim bu aralar daha fazla olmaya başladı. hijyenik bir şekilde peçete aracılığı ile mastürbasyon yaptım peçeteyi tuvallete attım ve penisimi temizledim herhangi bir sıkıntı yoktu 15 dk sonra idrarimi yapmaya gittim penisim klozetin ön tarafına değdi fakat herhangi bir sıvı yoktu peçete ile sildim idrar işlemimi yaptıktan sonra bir 15 dk geçti banyoya girdim tuvaleti kimse kullanmadı bende tuvallette sperm olabilir mi korkusu geldi ( çünkü evde 2 kadın var biri 8 yaşında biri 39 ) sonra duştayken ben tuvaleti sildim detarjanla ve sıcak su ile sonra 15 20 dk sonra tuvalleti kullanmış olabilirler. size sormak istediğim soru sicak su ve detarjan spermi oldürüyormu yada tuvalet , banyo gibi yerlerden sperm yoluyla gebelik olabiliyor mu ? 8 yaşında yiğenim tuvaleti kullanmış olabilir bahsettiğim olay örgüsü sonrası herhangi böyle bir durumda spermin bulaşma riski var mı

2 cevap
Cevaplar (2)

Kaygılarınız yersiz gereken itinayı ve temizliği yapıp yaptığınızı söylüyorsunuz böyle bir şeydenz sper bulaşması söz konusu değil bunun dışında yapabileceğimiz herhangi bir şey yok aynı şekilde titizlikle devam edin banyonuzu tuvaletinizi temiz tutun herhangi bir sorun olmaz geçmiş olsun iyi günler

28 Ağustos 2022 18:14
ym
Soru Sahibi

teşekkürler hocam cevapladığınız için pskilojik destek almaya da başladım okb hastalığı için

28 Ağustos 2022 18:27

Çok geçmiş olsun

28 Ağustos 2022 18:28