KT
Soru Sahibi
15 Şubat 2019 07:59

Patella bipartita

Ortopedi ve travmataloji uzmanına; selam hocam, iki dizimdede patella bipartita mevcut ve sık sık ağrılı ödem oluşuyor. Yaşantımı fazlasıyla olumsuz etkiliyor. Ameliyat tavsiye edermisiniz. Ne yapmalıyım...? Muğlada yaşıyorum. Önerebileceğiniz yakınımda bir meslektaşınız varmı? Teşekkürler şimdiden.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Mustafa Nazım Karalezli
Ortopedi ve Travmatoloji

Bipartit icin ameliyat önermem.Ama bu rahatsızlık genellikle ağrı yapmaz. Baska bir nedenden olabilir. Geçmiş olsun.

18 Şubat 2019 11:08
KT
Soru Sahibi

İlginiz için teşekkür ederim hocam, iyi günler dilerim.

18 Şubat 2019 11:16
Prof. Dr. Mustafa Nazım Karalezli
Ortopedi ve Travmatoloji

Rica ederim. Geçmiş olsun

21 Şubat 2019 11:05