yB
Soru Sahibi
3 Eylül 2019 12:19

Parapsoriasis

Merhaba doktor hanım annemin bacağında kırmızı lekeler çıkmaya başladı mora döndü doktor parca aldı parapsoriasis çıktı ışık tedavisi verdi 3 ay benim merak ettiğim bu hastalık ileride mf ye dönebilir mi korkuyoruz cevaplarsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Parapsoriyazis icin seyir olumlu, olumsuz her iki yonde de mumkun. Bunun icin duzenli doktor kontrolunde olmanizi, onerileri harfiyen uygulamanizi oneriyorum.

4 Eylül 2019 17:37