CE
Soru Sahibi
4 Temmuz 2019 04:20

Papil kaybı

Merhaba hocam ben 3 yıllık tel tedavisi gördüm , tedavim bittikten sonra farkettikki üst ön 4 dişimde papil kaybı mevcut ve bu dişlerimde sallanma mevcut . Papil kaybının çözümü yokmu daha doğrusu yok diyorlar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Mümin Yılmaz
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun papil kaybının tedavisi mümkün cerrahi yöntemlerle ama zor ve riskli bir işlem tabiki istenilirse ve doğru bir cerrahiyle yapılabilir, alternatif olarak cerrahi olmayan tedavilerde mümkün onlarda uygulabilir tabiki ama öncelikle muayene etmekte fayda var durumu

4 Temmuz 2019 07:38