ÖT
Soru Sahibi
24 Şubat 2020 11:21

Panik atak?

Öncelikle merhaba. 21 yaşındayım ve yaşadığım olaylardan dolayı bir süredir kaygı durumun var. Ara ara göğüs ağrısı ve nefes açlığı çekiyorum. Yatağa uzandıgım zaman 2 saniyelik te olsa sanki nefesim kesilmiş gibi bir durum oluyor. Yanıtlarsanız sevinirim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

burun tıkanıklığı varsa nefes açlığı olabilir solunum testleri yapılıp akciğerde sorun olup olmadığı araştırılması gerekir.

2 Mart 2020 11:38
ÖT
Soru Sahibi

Saygıdeğer hocam öncelikle cevap için teşekkürler. Hastaneye gittiğim zaman stres kaynaklı olduğu söylüyorlar. Ve 2 aydır sigarayı yardımsız ve aniden bırakmış durumdayım. Bilmiyorum sigarayı bırakmanın Bi etkisi olabilir mi acaba?

14 Nisan 2020 14:23
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

olabilir ama solunum testleri yapılması uygun olur

30 Nisan 2020 12:15