dd
Soru Sahibi
18 Aralık 2015 20:48

panik atak

Merhaba damla hanım.panik atak hastasiyim ve paxil kullaniyorum.cok iyi gelmisti fakat 3 ay kadar gecti ic organlarim,goz kapaklarim dahil kasinti yapmaya basladi ve hemen biraktim.yerine paxera kullanmaya basladim fakat paxilin yarattigi etkinin yarisini yapmadi.ara ara atak yasamaya basladim.paxile alternatif ne ilac onerirsininz yardimci olursaniz cok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Duru Hanım, size ilaç tavsiyesini bir uzman psikiyatristin yapması daha doğru olur,veya kendi psikiyatristinize ilacınızın etkisinden memnun kalmadığınızı belirtirseniz size yardımcı olacktır.Fakat unutulmamalıki Panik atağın tedavisi ilaç+psikoterapidir.Psikoterapi almadan tam olarak bir sağlıtım gerçekleştirilemez. Bu sebeple eğer daha önce psikoterapi almadıysanız bir uzmandan destek almanızı öneririm. Bu konuda dilerseniz ben ve uzman ekibimiz yardımcı olacağızdır. Uzm.Psk.Damla KANKAYA PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi *** *** ** 32 /*** *** ** 58 www.psikoterap-ist.com

19 Aralık 2015 10:26