HM
Soru Sahibi
25 Mayıs 2017 20:35

Pamukçuk ve çatlak

Hocam merhaba. Ben 24 yaşımdayım. Ağzıma ve dudaklarıma her ay pamukcuk ve dudak kenarı çatlağı çıkıyor. Fazla büyük olmuyorlar. Takribi 2-3mm. İki kere damardan kan verdim WBC değerlerini öğrenmek için. İki tahlilimde de bir sorun çıkmadı çok şükür. Ağzımda 6 adetde dolgu mevcut. 3 tanesi ön dişlerimde 3 tanesi arka azı dişlerimde mevcut dolgular. Üzerleri baya aşınmış dolguların. Hocam sorum şu eğer WBC değerlerim normalse (lenfositler, monositler ve s. hepsi normal) neden ağzıma bu cür yaralar çıkıyor? Aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Berkem Atalay
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Sigara cay kahve gibi yiyecek ve içecekler liken planusa neden olabilir. Bir çene cerrahına muayene olunuz.

28 Haziran 2017 10:50