ym
Soru Sahibi
13 Ekim 2015 15:20

öz güven eksikliği ve asırı uyku

Merhaba Damla hanım, 27 yaşında bir bayanım yaklaşık 3 senedir ciddi şekilde asırı uyuma problemım var ne olursa olsun her seyi uykuyla unutmaya çalışıyorum bunun sebebi psikolojik midir? bir diğer konu ise, ciddi derecede özgüven problemim var her konuda hep kendimi yetersiz ve eksik görüyorum ne yapmalıyım?? teşekkürler..

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Medine Hanım, herşeyi uyuyarak unutmaya çalışıyorum demişsiniz ve bu sorunlu bir dönemden geçtiğiniz alamına gelir. Fakat bu yönteminiz size ileriki dönemlerde daha çok sorun yaratacaktır.Özgüven sorununuz için ve yetersizlik duygunuz için bir uzmandan psikoterapi desteği almanızı tavsiye ederim. Ben ve uzman ekibimiz dilediğiniz zaman hizmetinizde olacağızdır. Teşekkürler

13 Ekim 2015 17:55
ym
Soru Sahibi

Oncelikle bu denli hizli cevap verdiginiz icin cok tesekkur ederim Damla hanim. Profesyonel destek almak istiyorum cunki farkli asamadigim problemerimde var sizinle irtibata gecmek isterim.

13 Ekim 2015 18:15

Medine Hanım Merhaba, Tabikide size yardımcı olmak isterim,dilerseniz sayfadaki hotline dan arayabilir ve kurumumuza direk randevu için bağlanabilirsiniz. Teşekkürler

14 Ekim 2015 17:30