ÇH
Soru Sahibi
18 Temmuz 2020 13:45

Ortopedi bilekte kırık

Hocam iyi günler 5 yasindaki kızım düşme sonucu sol bileğindeki 2 kemiğinde kırık oluştu film eşliğinde alciya alındı 2 gun önce lakin el parmaklarında şişme arttı tırnaklarına baski yaptığında beyazlanır baskıyı kesince yeniden kızarıyor sorun olabilir mi? Şişme azalır mı doktor kontrolü gerekli mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Can Koşay
Ortopedi ve Travmatoloji , Çocuk Ortopedisi

Merhaba, vakit kaybetmeden doktorunuza basvurmaniz gerekiyor. Gecmis olsun

18 Temmuz 2020 15:08