ED
Soru Sahibi
5 Mart 2008 15:48

öncelikle iyigünler ben 15 yaşındayım ve boğaz akıntısından şikayetçiyim ve

öncelikle iyigünler ben 15 yaşındayım ve boğaz akıntısından şikayetçiyim ve burnumda aacayip mide bulandırıcı bir koku hissediyorum sonra burnumda irili ufaklı pis kokan parçalar çıkıyor doktora gittik ilaç verdi ilaçlar: sudafed ve klax ilaç yapabilirmi ayrıca karın krampı, isal ve bulantıda mevcut lütfen yardım edin oksyede hazırlanıyırum zor durumdayım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Akay
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sevgili Dilara, Geçmiş olsun.Ancak tek taraflımı iki taraflımı akıntı var.Nefes alıp vermede zorluk çekiyormusun? Ya burnunda yabancı cisim vardır yada iltihab vardır.Baş ağrısıda olmalı.Mutlaka bir kulak burun boğaz uzmanına muayene olmalısınız.Başarılar diliyorum

7 Mart 2008 13:19