KA
Soru Sahibi
4 Mart 2018 22:23

omutilik darlığı

Omurilik daralması olan kalça ve ayak ağrısı olan yürüme zorluğu çeken 83 yaşındaki babamı tedavisi için ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Uğur Özkan
Beyin ve Sinir Cerrahisi

GEÇMİŞ OLSUN... ÖNCELİKLE AMACIMIZ HASTAYA ZARARDAN ZİYADE FAYDA SAĞLAMAK OLDUĞUNDAN EĞER CİDDİ KRONİK HASTALIKLARI YOKSA VE CİDDİ ANLAMDA YÜRÜMEDE GÜÇLÜK ÇEKİYORSA AMELİYAT ÖNERİRİM. ... ANCAK KRONİK HASTALIKLARI VARSA İLAÇLARDAN FAYDA GÖRÜYORSA BU ŞEKİLDE AMELİYATSIZ DEVAM ETMESİNİ ÖNERİRİM...

5 Mart 2018 13:35