kd
Soru Sahibi
26 Eylül 2017 14:27

Oğlumu kaybetmek istemiyorum

Merhabalar ben daha önce evlenip boşandım bir oğlum var mahkeme Oğlumu bana verdi ama eşim Velet değiştirme davası açmış dilekçesinde benim hayat kadını olduğunu beyan etmiş benim hayatımda erkek arkadaşım var onunla en son 15 gün önce ilişkiye girdim ve savcılık muayene kağıdı isteyebilir 15 gün önceki ilişki adli tıp muayene TV görülür mü Lütfen yardım edin oğlumu kaybetmek istemiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Yaşadığınız bu durum velayeti etkilemez. Ayrıca eski eşiniz hakkınızda hayat kadını dedi diye muayene de edilmezsiniz. Aynı zamanda siz bekarsınız bir erkek arkadaşınız varsa da bu sizi hayat kadını yapmaz.. Bunun dışında hukuki haklarınızı öğrenmek için bir avukata danışmanızda fayda vardır. Gönül Filoğlu

27 Eylül 2017 15:12