YC
Soru Sahibi
15 Kasım 2019 17:32

Öcb menisküs

Hocam merhaba yaklaşık 5 ay önce öcb ve menisküs ameliyatı oldum polislik mülakatına katılmak istiyorum sizce bir sakıncası olur mu? Mülakata gireceğim zamanla beraber 6 ay dolmuş oluyor tekrar kopma ihtimali varmı 48 saniyelik bir parkur hocam cevap verirseniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Alp Doğan
Ortopedi ve Travmatoloji

Genel olarak 6 -12 araliginda ayda spora dönüş oluyor. Iyi bir rehabilitasyon programı uygulandı ise olabilir. Yine de dikatli olmak gerekir.

3 Aralık 2019 18:02