şb
Soru Sahibi
21 Şubat 2019 22:09

noröpati için tedavi?

hocam selamlar..beyin kanamasına bağlı sol kolumda nöropati var yanma elektrik çarpması şeklinde, biorezonans ile iyileşmem mümkünmü kesin olarak...yüzümün sağ tarafında uyuşma sol tarafında da kolum kadar olmasa da nöropatim mevcut?..teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ceyhan Demir
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Geçmiş olsun Bülent Bey Biorezonans, temelde doku yenilenmesini ve tamirini kolaylastiran ve yara iyilesmesini hizlandiran bir yontemdir. Bu anlamda size de iyi gelebilir ama benim nöropati ile ilgili pek tecrübem yok. Antalya'da bu isi yapan çok tecrübeli arkadaşlarımız var onlarla gorusmenizi tavsiye ederim.

22 Şubat 2019 09:48