ÖM
Soru Sahibi
31 Mart 2010 23:44

Nilgün hanım 5-6 ay önce benim ön dişimin arkasında ufak, sivri bir diş çık

Nilgün hanım 5-6 ay önce benim ön dişimin arkasında ufak, sivri bir diş çıkmıştı onu doktora gösterdim film çektiler ama görünmüyordu sonra uyuşturup çektiler.bu diş yüzünden ön dişlerimin çarpık olduğunu söylediler fakat şimdi yine diş çıkmaya başladı henüz doktora gitmedim ayrıca ön dişim biraz geç çıktı.bu dişin 2. kez çıkmasının nedeni ne olabilir?şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Daha once cekilen sut disiniz olabilir ....Surekli disiniz 2 kez gelmez...yinede bir doktora gorunmenizde yara var....gecmis olsun. nb

31 Mart 2010 23:51