CD
Soru Sahibi
21 Eylül 2021 16:25

NEU düşüklüğü ve BASO yüksekliği

Hocam merhaba benim her kan tahlillerimde EOS değerleri sınır üzeri çıkıyordu en son yaptırdığım teste ise EOS% (11,1) BASO(13) BASO#(0,55) NEU%(33,5) NEU(1,42) değerlinde görünüyor. Bende halsizlik, yorgunluk ve karın şişkinliği mevcut Yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayca Eroğlu
Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, ilgili şikayet ve hemogram sonucunuz ile dahiliye ve gerekirse hematoloji branşında ayrıntılı muayene olmanızı öneririm.

22 Eylül 2021 02:34