ym
Soru Sahibi
22 Eylül 2012 15:38

netildex damla

merhaba.ben göz altı şişliği ve yanma şikayetiyle doktora gitmiştim, doktor netildex göz damlası verdi, günde 5 kere damlatıyorum.mükemmel iyi bir ilaç ,gözümün altındaki bütün şişliği yok etti ve yorgunluğunu giderdi. fakat bu damlayı bir gün kullanmayı unutsam hemen gözlermdeki o şişlik geri geliyor. bu damlayı sürekli kullanmamda bir sakınca var mı ? prospektüsünde uzun süre kullanıldğnda göz tansiyonunu arttırdığını okumuştum,sizce sürekli kullanablr miyim? en azından ilaç bittikten sonra da yenisini alıp sadece günde 1 kez damlatsam olur mu ? Eğer bu damlayı sürekli kullanmam sakıncalıysa bu damlanın yerine kullanabileceğim ,şikayetlerime iyi gelecek olan sürekli kullanabileceğim başka damla önerebilirmisinz ??

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mete  Dolkay
Op. Dr. Mete Dolkay
Göz Hastalıkları

İİLAÇ KORTİSON İHTİVA ETTİĞİNDEN DOLAYI FAZLA KULLANAMAZSINIZ PRESPEKTÜS DOĞRU YAZIYOR ONU YERİNE SUNİ GÖZ YAŞI DAMLASI KULLANIN

22 Eylül 2012 16:03