KB
Soru Sahibi
21 Temmuz 2011 13:42

merhabalar ben yıllardır göz alerjisi ile mücadele ediyorum gitmedigim dokt

merhabalar ben yıllardır göz alerjisi ile mücadele ediyorum gitmedigim doktor kalmadı denebilir ancak ilaçlar fayda etmiyo şikayetlerim genel oalrak aynı yanma batma kaşıntı ve bunlara baglı olarak diye düşündügüm gözlerimi kırpma ogusturma bu şekil sürekli yaptıgım için etraftan tik olarak kabul ediliyo bu durumdan çok rahatsızım kullandıgım ilaçlar zaditen blephamide patanol refresh ve son olarak restasis kullandım ancak hala aynı durumda bu kadar çok damla kullanmak zarar verir mi doktara her gitmem de damla veriliyo kullanmak zorundasın deniyorr? yardımcı olursanız sevinirım gözlerim hep böyle mi kalacak

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mete  Dolkay
Op. Dr. Mete Dolkay
Göz Hastalıkları

21 Temmuz 2011 16:45