MA
Soru Sahibi
29 Ocak 2021 17:46

Nefes kesilmesi

Hocam merhabalar benim içerden birden agizima hissediyorum on ğogusumden bı hava ağzıma gelio nefesim kesilio günde 3 4 kere oluo maske takınca daha com oluo akciger filmlerim temiz çıktı kalp EKG felan çektirdim temiz çıktı panik atak var bende hocam bundan olabilirmi eskiden hiç olmuodu son 3 aydır böyle oluo cevaplarınız için şimdiden teşekkürler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sevtap Akbulut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Alparslan Bey,panik atağınız buna yol açabilir tabii. Ancak mutlaka kulka burun boğaz hekimi tarafından muayene edilip değerlendirilmenii öneririm. Çok geçmiş olsun Saygılarımla

8 Mayıs 2021 18:01