ÜA
Soru Sahibi
20 Aralık 2018 01:31

Nefes darlığı ile birlikte yanma

Merhaba, üşüdükten sonra ısınamıyorum normal üşüme gibi değil bu yaşadığım şey bazen ısınmam saatler sürüyor içimin üşüdüğünü hissediyorum bunun için bir sürü yol deniyorum ama yinee de ısınamıyorum. Soğuktan aniden sıcak bir ortama girince vücudumun karıncalaşıp yandığını hissediyorum. Daha sonra nefes almakta güçlük çekiyorum. Kansızlık, demir eksikliği testleri uygulandığında sonuçlar normal çıkıyor. Troidlerde de sorun yok. Değerler gayet normal. B12 ve d vitamini değerleri de normal. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? İlginiz için teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

vücutta kaşıntı kızarıklık kabarıklık oluyorsa soğuk ürtikeri olabilir

24 Aralık 2018 11:21