aE
Soru Sahibi
31 Ocak 2020 15:30

Mülti metastasen icin bilgi

Iyi Günler Ben Almanyada Yasiyom 2017 Ekim ayinda Kolon kanseri idim Amaliyat oldum ve cemo aldim su an Akcigerimde Mülti olarak Metastasen var Youtub,da Video gördüm cemo,dan haric baska tedavi yardimm ederseniz cok sevinirim gelirimde oraya kurtulma sansim olurmu acaba bir Umut iste bana bu mail adrese yazabilirsiniz yada araya bilirim mailadres: kadirli@arcor.de Gercekden yasama sansim varsa cok sevinirim su an yasim 53 en son Sonuclarida getire bilirim Tesekürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sadi Kerem Okutur
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, kolon kanserinde kemoterapi dısında akıllı ilaçlar ve immunoterapi de uygun durumda kullanmak başarı oranını arttırır. Tüm tetkik sonuçlarınız ve görüntülemelerinizin CD'leriyle gelirseniz durumunuzu memnuniyetle değerlendiririz. Sekreteryamıza *** *** ** no'lu telefondan pazartesi günü saat 9:00'dan itibaren ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hastanemizin hasta irtibat bölümü mailiniz yoluyla sizle iletisıme geçecek. Geçmiş olsun.

1 Şubat 2020 21:07