ÇS
Soru Sahibi
16 Şubat 2021 13:32

Muayene sorusu

Kolay gelsin hocam randevu alamıyorum 3 hafta sonra gel demiştiniz 23 şubatta size kontrole gelmem lazım ama randevular dolu olduğu için napmam lazım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Zümrüt Çalışkan Şenay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Amasya'dan randevu alabilirsiniz, şu anda yıllık izinliyim ve il dışındayım. Sonrasında da eş durumu tayin dilekçemi verdim, inşallah olursa Ankara'ya gitme ihtimalim var, o yüzden beni beklemeyin derim. Amasya geneli tüm bilgisayar sistemleri ortak, gideceğiniz doktor da sisteme kaydettiğim tüm muayene notlarımı görebilir. Diğer illerdeki doktorlar da e-Nabız sisteminden gerektiğinde tüm muayene geçmişinizi görecektir. Geçmiş olsun...

16 Şubat 2021 14:24