SM
Soru Sahibi
17 Ağustos 2010 15:25

Mrb. Yemek yerken, yada esnerken çenemle birlikte sağ kulağım ve çenemin sa

Mrb. Yemek yerken, yada esnerken çenemle birlikte sağ kulağım ve çenemin sağ tarafında ağrı oluyor. Daha önce bir doktora çıktım. Kulağımın ağırdığını söyledim ve Minoset denilen ağrı kesici yazdı. fakat problem hiç geçmedi. Acaba çeneden kaynaklanan bir ağrımı ? Çünkü sadece çenemi açtığımda veya ekmek yemeğe çalıştığımda çenemin sağ bölgesiyle birlikte kulağımda bir ağrı meydana geliyor. ve Ayriyetten sanki bir ses geliyor. Küt die sanki.. şimdiden teşekkür ederim. iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Öncelikle Çok Gecmiş Olsun Hastalıgınız Halen Devam Ediyorsa Bu Mail Adresimizi Ekliyerek Benden Sadece İzinli Ve Musait Oldugum Günler Mail AcarAK Yardımcı Olacagımdır Mail Adresım : ZaferPanel@Hotmail.com TEKRARDAN GECMIS OLSUN DİLEKLERIMLE AkınMansur YILDIRIM

27 Ağustos 2010 11:54