GG
Soru Sahibi
31 Ekim 2007 20:38

mrb lar hocam 1,5 yıllık evliyiz hamile kalamıyorum.rahim filmi çektirdim e

mrb lar hocam 1,5 yıllık evliyiz hamile kalamıyorum.rahim filmi çektirdim eşim sperm testi yaptırdı drum filmde baloncuk oluştu demişti eşim normalmiş fakat aşılama yaptırdık olmadı neyse bibaşka dr filmde baloncuk yok eşininspermi problemli dedişimdi bu test ve filmler açıkça belli olmuyomu ne yapmalıyım aşılamadan sonra yanma oldu eşimin ileri hızlı sperm yüzdesi 1 diğerleri yüksek hamile kalabilirmiyim teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Umur Çolgar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gülşah hanım, bence verdiğiniz bilgiler çok çelişkili, en iyisi farklı bir merkeze giderek uzman bir Jinekolog ile durumunuzu yeniden değerlendirin. Dr.Umur Çolgar

2 Kasım 2007 15:05
GG
Soru Sahibi

cevabınız için teşekkürler hocam gittiğim 2 dr de uzman ama durum aynen dediğiniz gibi çok çelişkili o yüzden ne yapacağımı bilemeyip size yazdım sizinle görüşebilmemiz mümkünmü eğer sorunumuz varsa en azından ne olduğunu öğrenmek istiyoruz randevu almamız mümkünmü tekrar teşekkürler

2 Kasım 2007 23:55
Prof. Dr. Umur Çolgar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ofis telefonum *** *** ** , görüşebilirsek size yardımcı olabilirim

5 Kasım 2007 09:46