AN
Soru Sahibi
21 Mayıs 2008 23:40

mrb hocam nişanlım uzun zamandır psikolojik tedavi görüyor 2 yıl düzensiz b

mrb hocam nişanlım uzun zamandır psikolojik tedavi görüyor 2 yıl düzensiz bir zperaxa kullanım sürecinden sora şimdide solian adlı ilcı kullanıyor.birçok dr.bu ilaçları kullanan bi insanla bi evlilik yapılmamasını söyledi.ama bu cvplar beni çokta tatmin etmedi.teşhis olarak duygu durumu bozukluğu kondu.bu ilaçları bıraktığı anda bambaşka bi kişilik oluyor.bu durumda ne yapmalıyım tavsiyeniz benim için çok önemli.şimdiden tşkler

1 cevap
Cevaplar (1)

sayin nese hanim, duygudurum bozuklugu tanisi icin bu ilaclar uygun olmakla birlikte, koruyucu olarak baska ilac kullanilabilir. nisanlinizin doktoru bunu zamanla duzenleyecektir. evlilik konusu, sizin kisisel kararinizdir. bu konuda onerim olamaz. saygilar,

24 Mayıs 2008 12:39