YB
Soru Sahibi
2 Kasım 2009 10:55

mrb.dr.bey yaşım 25 .10 ay önce normal doğumda bitane çatlak oldu çok pro

mrb.dr.bey yaşım 25 .10 ay önce normal doğumda bitane çatlak oldu çok problem yaşadım acı çektim 1 ay önce ameliyat oldum şimdi çok rahatım bir kaç defa kabız olsamda rahat çıkardım bebğimi emziriyorum bol su içiyoeum kabızlığım nadir ishalde fazla yaşamıyorum fakat bir kaç aydır kramp problemi yaşıyorum ameliyattan önce tuvaletim geldiğinde çok şiddetli olurdu sonrasında rahtlardım dr.um gaz sıkışmasıdıe dedi bu konuda bişey yapmadı şimdi çokda gazım oluyo ve kramp da çok oluyo önemli bişi mi

1 cevap
Cevaplar (1)

Evet bu durumlarda en önemlisi kabız olmamak, beraberinde gaz problemleri için gaz giderici ilaçlar kulanman uygun olur.

2 Kasım 2009 11:38