PP
Soru Sahibi
10 Mart 2020 18:52

Mr sonucuna göre hangi bölüme muayene olmalıyım

Doktor Bey iyi günler. Başımdaki geçmek bilmeyen şiddetli ağrılar el ve ayaklarımda uyuşmalar nedeniyle beyin mr çekilmesi uygun görüldü. Mr sonucumda koyu renkle nazofarenks posterior duvarda kalınlaşma lenfoid doku hipertrofisi lehine değerlendirilmiştir yazıyor. Bu ne demek yorumlayabilir misiniz. Sizi bölümünüzle mi ilgili yoksa başka bir bölüme mi muayene olmam gerekiyor. Birde 2 aydır alt sağ dudağımda seğirmeler var. Nöroloji mi beyin cerrahına mı gideyim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kudret Türeyen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Perihan hanım, Nöroloji ve KBB bölümleri ile görüşmenizi öneririm. Geçmiş olsun.

11 Mart 2020 11:37