EF
Soru Sahibi
15 Ağustos 2020 03:55

Minoxidil ve Sakal

Iyi günler. Sakal icin minoxidil kullanan birinin sorusuna verdiginiz cevabi gördüm: 'Minoxidili kullandigin muddetce kil cikar birakinca dokulur bu yuzden bununla kil cikmasinda anlam yok.birakabilirsin.biz ise baska bir tedavi yontemi uyguluyoruz bununla sac sakal cikiyor ve kalici bu nedenle *** *** ****** yi iftardan sonra ara ben size anlatayim *** *** **:14 tarihinde cevapladı.' Rica etsem size ulasabilir miyim veya mailden bana anlatabilir misiniz? Simdiden tesekkurler

3 cevap
Cevaplar (3)
Uzm. Dr. Yaşar Arslan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Gecmis olsun aksam 9 10 da arayin *** *** **yirmiiki

15 Ağustos 2020 14:26
EF
Soru Sahibi

Doktor Bey sizden saç ve sakal çıkaran formülü öğrenmek için sabırsızlıkla bekliyorum, şu an yurtdışında olduğum için size WhatsApp tan ulaşamadım, rica etsem mail, duo veya zoom üzerinden görüşebilir miydik, size google duo dan davet mesajı attım.

23 Eylül 2020 10:32
Uzm. Dr. Yaşar Arslan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Gecmis olsun ben enjeksiyon yapiyorum bazi ilaclari karistirarak ve o bolgenin hanlanmasinin artmasini sagliyorum buda sakal killarinin cikmasini sagliyor.Kanlanmasini artiriyorum derken zaren kanlandigi icin sakal cikiyordu ama cesitli nedenlerle kanlanma bozulunca orada sakal dokulmesi oluyor bizde bu bozulan kanlanmayi artirarak yani kan dolasiminin duzelmesini ve devamini saglayarak sac sakal cikmasina faydali oluyoruz insaallah

23 Eylül 2020 15:19
EF
Soru Sahibi

İyi günler Almanya'dayım, sizin ilaç benzeri bir karışım önereceğinizi düşünmüştüm, gene de saolun. Bahsettiğiniz tedavi Almanya'da varsa gitmeyi düşünebilirim tabi

24 Eylül 2020 01:40
Uzm. Dr. Yaşar Arslan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Bu tedaviyi ben kendim gelistirdim yillarin verdigi birikimle tedavi ortaya cikti bunu baska yerde yapan yok almanyadan turkiyeye geldiginizde haberlesiriz insaallah ona gore tedaviyi yapariz insaallah

24 Eylül 2020 09:36