AA
Soru Sahibi
30 Eylül 2017 12:01

Migren ve depresyon

Merhaba hocam.migren ve depresyonda hangi tedaviyi uyguluyosunuz.hacamat yapiyomusunuz.kansizlik olmasi hacamata engelmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Mehmet Eken
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Hacamat , Neuralterapi, Akupunktur, Ozon Tedavisi ve Scio Frekans Tedavilerini hastaya özel bir planlama ile bir ya da birkaç tedaviyi kombine olarak kullanıyoruz. Anemi Hacamat için tabii ki önemli Tam Kan stahlilşnize göre değerlendiriyoruz. Muayene ve görüşme ücretsizdir. Lütfen randevu alınız!..

26 Aralık 2017 01:03