DY
Soru Sahibi
10 Haziran 2018 00:04

Kireçlenme sıvı kaybina hacamat veya sülük tedavisi

Merhaba hocam.28 yaşındayım.bayanim.her iki dizimde kireclenme ve sıvı kaybı var.rahatsizligimi hic bilmiyordum.birden hiç yuruyemedim doktora gittim ve kireclenme sıvı kaybı var dedi.1 ay neredeyse lavabo ihtiyacımi zor gördüm.20 seans fizik tedavi aldım.biraz yürümeye başladım ama hala ayakta zor duruyorum.hacamat veya sülük tedavisi hangisi iyi gelir ya da gelir mi.ameliyat felan düşünmüyorum o duruma gelmeden alternatif çareler arıyorum hocam.ne dersiniz?hacamat-sülük ne derece etkili olur?şimdiden çok teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Suat Arusan
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Öncelikle geçmiş olsun; Kireçlenme ve sıvı kaybı tedavi alanımıza girmektedir. Başarı durumu kişiden kişiye değişmektedir ancak genelde bu rahatsızlıkta başarı oranımız yüksektir. Öncelikle vücut tarama cihazına alarak, cihaz sonuçları ve sizin şikayetlerinize göre hangi tedaviye kaç seans gireceğiniz belirlenmektedir. Genelde kireçlenme ve sıvı kayıplarında tıbbi sülük tedavisi, ozon, hacamat, proloterapi ve bitkisel desteklerden yararlanmaktayız. Randevu ve fiyat bilgisi için *** *** ** 10 dan arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim .. www.dogalhayat.com.tr

21 Haziran 2018 13:57