EA
Soru Sahibi
16 Eylül 2019 14:04

Migren tedavisi hakkında

Hocam merhaba migrenim beni artık çok rahatsız ediyor artık gündelik hayatımı çok olumsuz etkiliyor.Hacamat tedavisinin iyi geldiğini söylediler acaba bununla ilgili bilgi alabilir miyim? Hacamat tedavisinin ücretlendirmesi ne kadar acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ömer Dinler
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun. Hacamat, derinin altında biriken ve akıcılığını yitirmiş pıhtılı kirli kanın ve dokular arasındaki sıvıda biriken kötü atıkların dışarı atılması işlemidir. Böylece kanın dolaşımı kolaylaşmaktadır. Günümüzde hacamat ile en iyi tedavi edilen hastalığın başında migren rahatsızlığının geldiğini söylemek abartı olmayacaktır. Migrenin en önemli sebebi beyindeki omurilik soğanı ve beyincik kısmına zamanla kan özelliğini kaybeden sıvının birikmesi ve bu durumun kişiye rahatsızlık vermesidir. Bu toksinlerin bir an evvel vücuttan atılması ve bio-enerji dolaşımının sağlanması gerekmektedir. Yaptırılan hacamat işlemiyle vücudun bu kısmındaki kan alındığı için hasta rahatlamaktadır.. Bu sebeple Hacamat yaptırmanızı tavsiye ederim.

16 Eylül 2019 14:41