YM
Soru Sahibi
8 Ekim 2018 17:22

Mide yanmasi

Merhaba iyi aksamlar.. Ben suan esimin gorev yeri dolayisiyla Şırnak Cizre'de yasiyorum ve burda dahiliye bolumu yok o yuzden doktora gorunemedim. Benim midem 1 haftadir cok yaniyor bogazima kadar asit ve yanma hissediyorum ayrica tansiyonum cok cabuk dusuyor ayakta uzun sure durunca basim donuyor soguk soguk terliyorum ozellikle ense bolgem cok terliyor kalkarken gozlerim karariyor sizce neden olabilir ozellikle midem cok kotu butun hayatimi etkiliyor.Bi kac sene once helico bakter pylori teshisi konuldu ilaclar cok agir geldi uzun sure devam edemedim ama bi kac senedir sikintim yoktu son 1 2 haftadir cok sikintim var bilgi verir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Sönmez
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Helicobakter tedavisini tamamlamadıysanız şikayetleriniz muhtemelen ona bağlı.

18 Kasım 2018 23:25