GF
Soru Sahibi
17 Temmuz 2017 16:04

Mide kücültme operasyonu

Mıde kücültme ameliyatı önerdiler.ben bodrumda oturuyorum.vucut kıtle endeksim 44 mustafa ünübolun hastasıyım 65 yaşındayım bana bır yol çizerseniz sevinirim, ben ssklıyım ameliyat ücretinide öğrenebilirmiyim. Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler, perşembe ve cuma günleri sabah 9-12 arasında poliklinik yapıyorum. O günlerde gelirseniz yüz yüze görüşebilirsek daha iyi olur. Vücut kitle indeksiniz ameliyat endikasyonları içinde, ameliyat konusunda bilgilendirme icin detaylı görüşmeyi poliklinikte yapalım.

17 Temmuz 2017 16:26