AS
Soru Sahibi
28 Nisan 2017 22:59

Mhtfr677 fxiii34v heterozigot gen

İyi gunler aklıma takilan bir konuda desteğinizi rica edicem. şimdiden tesekkur ederim. 1 kimyasal birde 8. Haftada kalp durmasi nedeni ile kurtajim var tüm genetik testler yapildi kromozon analizi esimle ikimize yapildi sadece bende mhtfr677c ve FXIII34V genlerinde heterozigot cikti fakat bir hoca hicbirsey kullanma dedi digeri ise kan sulandirici onerdi kafam cok karisik sizce ne yapmaliyim herhangi igne ilac kullanmalmiyim gebelik dusuniyorum ?

2 cevap
Cevaplar (2)

iki doktorun dediğinde de hata yok dusuklerden kromozom analizi yapildi mi

29 Nisan 2017 13:16
AS
Soru Sahibi

Malesef ozel bir hastanede kurtaji oldum patalojiye gidicek ama yuzde 90 sonuc cikmaz dediler genetik arastirma yapilmadi dusuge sizce ne yapmaliyim

30 Nisan 2017 14:40

yasinizi goremedim ama eger 35 yasin uzerinde degilse yasiniz normal yolla hamile kalabilirsiniz

2 Mayıs 2017 09:40