DS
Soru Sahibi
18 Ağustos 2010 10:45

MERHABALAR, YAKLAŞIK 1 HAFTADIR SOL KULAĞIMIN ÇENE İLE BİRLEŞTİĞİ YERDE KA

MERHABALAR, YAKLAŞIK 1 HAFTADIR SOL KULAĞIMIN ÇENE İLE BİRLEŞTİĞİ YERDE KARINCALANMA TARZI BİR HİS VAR , ŞİDDETLİ BİR AĞRI YAPMIYOR AMA RAHATSIZ EDİCİ , BEN KRONİK FARANJİT HASTASIYIM , BUNUNLA MI YOKSA KULAKLA İLGİLİ BİR BAŞKA SORUNLA MI ALAKALIDIR. TEDAVİSİ İÇİN NE ÖNERİRSİNİZ? TEŞEKKÜR EDERİM..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Öncelikle Çok Gecmiş Olsun Hastalıgınız Halen Devam Ediyorsa Bu Mail Adresimizi Ekliyerek Benden Sadece İzinli Ve Musait Oldugum Günler Mail AcarAK Yardımcı Olacagımdır Mail Adresım : ZaferPanel@Hotmail.com TEKRARDAN GECMIS OLSUN DİLEKLERIMLE AkınMansur YILDIRIM

27 Ağustos 2010 11:55