KK
Soru Sahibi
12 Nisan 2008 04:36

Merhabalar; solian adlı ilaç psikotik depresyon tanısıyla kullanıldığı yazı

Merhabalar; solian adlı ilaç psikotik depresyon tanısıyla kullanıldığı yazılıyor, çiziliyor -fakat genelde bu yorumları hastalar yapıyor-..Abim solian günde 200mg alıyor.Prospektüsünde depresyonla alakalı bir endikasyon yok.Peki bu yorumlar yanlış mı?Psikotik depresyon tanısıyla bu ilaç kullanılıyor mu gerçekten??Tşk..Saygılar..

1 cevap
Cevaplar (1)

sayin emre bey, depresyon tedavisinde kullanilan ilaclar arasinda solian yer almamaktadir. yardimci ilac olarak kullanilabilir. bu nedenle, lutfen doktoruyla gorusunuz. saygilar,

14 Nisan 2008 21:32