YN
Soru Sahibi
20 Kasım 2008 09:14

Merhabalar, Sizce agiz kokusunu yok etmeniin en etkili yolu nedir? dis

Merhabalar, Sizce agiz kokusunu yok etmeniin en etkili yolu nedir? dis macunumu degistirdim online therabreath diye bir urun buldum. icinde aktif oksijen bulunan bir urun ve gerekten de dis hekimlerinde bulunan o agiz temizleme macunu gibi ekstra mint fresh tadi yok ve temizliyor gibi. Siz de siteye bakip bana ise yarayip yaramayacagini belirtir misiniz? uzun zamandir agzimda beyaz bir kalip olusuyor ve dil fircasiyla kaziyinca cikiyor ama onun olusmasini durdurmak icin ne yapmam gerek. Anlasilan butun vucudum bu kotu bakterilerle dolu cunki vajinal bacteri problemim de var o bolgede kasinti yanma ve candida mantari. Bu ikisi benim vucudumu hangi minerale ac biraktigimi soyluyor? hangi vitamin supplement onerirsiniz agiz kokumu ve vucudumdaki kotu mantar ve bakterileri yok etmem icin? Cok tesekkurler Neslihan

1 cevap
Cevaplar (1)

Neslihan hanım ....önce geçmiş olsun son derece bilinçli olmanıza ragmen anladıgım kadar hala bir dahiliye ve jinokoloji uzmanına görünmemişiniz ....Önce bir kan tahlili yaptırın , ama bunuda doktor kontrolunde kanınızda ki hangi degerlere bakmak istiyorsa ona göre yaptırın ...Biliyorsunuzdur bazı hastalıkların belirtileri agızda başlar lutfen ihmal etmeyiniz.Şu anda birde tartırlarınız (diş taşlarınız) varmı yokmu onları kontrol ettirin ....Agız kokunuz için mix neden oluşmuş olabilir hiç olmazsa birinden kurtulun.Etkeni ortadan kaldırmadan size tavsiye edecegim hiçbir diş macunu veya başka bir tavsiye yok.

22 Kasım 2008 10:53