OY
Soru Sahibi
21 Temmuz 2011 17:48

merhabalar hocam ben bugün itibari ile 22 hafta 1 günlük hamileyim erkek be

merhabalar hocam ben bugün itibari ile 22 hafta 1 günlük hamileyim erkek bebek bekliyoruz.doktorumuz bebeğimin sol böbreğinin normalinden biraz büyük olduğunu söyledi sağ böbrek normalmiş erkek bebeklerde kızlara göre biraz daha büyük olabileceğini söyledi ama sol böbrek normalinden büyük olduğunu söyleyince açıkçası biraz tedirgin olduk doktorumuz şimdilik yapacak bişey yok endişe etmeyin biraz bekleyelim ilerki haftalarda tekrar bakıp ona göre bişeyler yaparız dedi ne yapmamızı önerirsiniz şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Serkan Kumbasar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

doktorunuz gerekeni söylemiş..takip edilecek..anne karnında müdahale söz konusu olamaz....takip olunacak böbregşi büyüyormu büyümıyormu ilerleyen gebelik haftalarında bakılacakç...

22 Temmuz 2011 01:02