TF
Soru Sahibi
8 Nisan 2011 14:37

merhabalar figen hanım doktorum benden kan tahlili istedi fakat sonuçları h

merhabalar figen hanım doktorum benden kan tahlili istedi fakat sonuçları henüz götüremedim sizinde fikrinizi almak isterim sonuçlarda ;glukoz-92, alt-13,ast-19,total kolestrol 200, ldl-86, hdl-52,trigiliserin -83 olarak çıkmıştır bunu değerlendirip bana cevap verebilirseniz çok sevinirim (neye bağlı kilo alıyorum veya veremiyorum ) teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Filiz Hanım, Test sonuçlarınızda herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Beslenme düzeninizi metabolizmanıza göre organize ettiğiniz bir program uygulamanız faydalı olacaktır.

13 Nisan 2011 15:47