KK
Soru Sahibi
21 Eylül 2008 14:48

Merhabalar bu sene ÖSS sınavlarına hazırlanıyorum ve doktorum Solian isimli

Merhabalar bu sene ÖSS sınavlarına hazırlanıyorum ve doktorum Solian isimli bir ilaç verdi.Bu ilacın zeka üzerine bir etkisi var mı sınavlarımı etkiler mi?Lütfen dürüst ve net şekilde cevaplarmısınız?Tşkler..saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Emre, Solian'ın zeka üzerine olumsuz etkisi yoktur. Hatta konsantre olmanı engelleyen bir rahatsızlığın varsa onu giderdiği için olumlu yönde etki bile edecektir. Başarılar, iyi çalışmalar diliyorum.

23 Eylül 2008 23:10